NOVINKY


 

Na základě nařízení Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě o karanténních opatřeních platí až do odvolání zákaz ubytovaní nových klientů. Cílem je předcházení vzniku a šíření infekčních onemocnění.

Život a provoz v našem zařízení se řídí nařízením Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě. Naše společnost zajišťuje a dodržuje veškerá mimořádná opatření k zamezení vzniku epidemie a zamezení šíření tohoto infekčního onemocnění. Navíc je ubytovaným průběžně měřena teplota a vyplňují dotazníky, kde sledujeme jejich...

Žádáme všechny návštěvníky Hotelového domu, aby při každém vstupu do objektu použili dezinfekční prostředky, které jsou k dispozici bezprostředně u vstupu. Jedná se o dezinfekční přípravek, který ničí bakterie a viry - včetně coronaviru SARS-CoV-2.

Aktuální nařízení vlády České republiky ze dne 16. 3. 2020 o zákazu prodeje ubytovacích služeb se nevztahuje na ubytovny. Proto Hotelový dům Petrovice i nadále funguje v nezměněném režimu.

Jsme rádi, že firmy vybírají pro své zaměstnance kvalitnější ubytování. Díky tomu můžeme hotelovou část postupně rozšiřovat. Představujeme nově zrekonstruované pokoje kategorie BUSINESS.

Od dnešního dne se můžete v prostorách casina a na přilehlé zahrádce osvěžit také čepovanou kofolou. Na zdraví.

Přijmeme servírku do kasina v Petrovicích. Nabízíme dobré finanční ohodnocení, příjemný kolektiv, jistotu zaměstnání. Požadujeme příjemné vystupování a spolehlivost. Praxe není podmínkou, zaučíme.

Přijmeme zaměstnance na pozici POKOJSKÁ. Pracovní doba - 8 hodinové směny. Od 6:00 do 14:00 + v případě nutnosti v sobotu 4 hodinová směna.